-->

Witamy na naszej stronie!

Mamy świadomość, jak niekiedy bywa ciężko osobom niepełnosprawnym z powodu braku u nich aktywności zawodowej. Często są to byli pracownicy, którzy doznali wypadku i są niejako zepchani na margines. W związku z tym wychodzimy z inicjatywą zatrudnienia osób niepełnosprawnych, tak by mogły one realizować się zawodowo i ustabilizować się finansowo.

Grupa Kapitałowa Specjał, jak większość obecnie firm działających w Unii Europejskiej, stawia na aktywność zawodową osób z niepełnosprawnością. Wzięliśmy sobie do serca los ludzi będących w trudnym położeniu na rynku pracy i podjęliśmy aktywne działania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, ochrony osób niepełnosprawnych oraz wykluczonych społecznie. W związku z tym, od 1994 roku nasza firma dzierży dumnie status Zakładu Pracy Chronionej oraz członka Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, dzięki czemu pomagamy osobom nie w pełni sprawnym w aktywizacji zawodowej i samorealizacji, przez co mogą osiągnąć niezależność ekonomiczną oraz poczucie spełnienia osobistego i zawodowego.

Spełniamy wszelkie wymagania prawne i jakościowe, by zapewnić osobom niepełnosprawnym przyjazne i bezpieczne warunki pracy. Gwarantujemy wszystkim naszym pracownikom najlepszą opiekę pielęgniarską i lekarską, a także doskonałą atmosferę i atrakcyjne wynagrodzenie.

Staramy się, by zatrudnienie i szkolenia zawodowe stały się najważniejszymi elementami integracji społecznej i niezależności ekonomicznej osób niepełnosprawnych. Próbujemy wyrównać szanse między nimi a ludźmi zdrowymi poprzez odpowiedni rozwój zawodowy.

Stawiamy przede wszystkim na odpowiednią intensyfikację zawodową, profesjonalizm i odpowiedzialne podejście pracownika do sprawowanych przez niego obowiązków.

Dzięki nam osoby niepełnosprawne nie muszą czuć ciężaru niemożności bycia aktywnym zawodowo! Mogą ustabilizować się finansowo i poczuć się tak, jak każdy inny pracownik.

Dołącz do nas już teraz!

KONTAKT

Napisz lub zadzwoń

AKTY PRAWNE

Poznaj swoje prawa

Copyright © 2013 - Specjal-Pracadlaniepelnosprawnych.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone