-->

Opinie niepełnosprawnych pracowników

 1. Moja opinia, jak i ocena wykonywanej przeze mnie pracy, jest jak najbardziej pozytywna. Dzięki niej, mimo niepełnosprawności, mogę być pełnowartościowym członkiem społeczeństwa i przede wszystkim niezależnym finansowo. Pozwala mi to spełniać własne marzenia i w jakiś sposób realizować się. Ogólnie jest ok!

 2. Pracuje jako dozorca, gdzie z moją grupą inwalidzką jest to praca marzeń. Wbrew pozorom moja praca wymaga odpowiedzialności oraz sumienności i wcale nie należy do łatwych. Oczywiście jestem zadowolony z możliwości wykonywania pracy zarobkowej, zważywszy na czasy w jakich żyjemy. Miałem niesłychane szczęście, że w tym wieku i przy moim stanie zdrowia znalazłem jakiekolwiek zajęcie.

 3. Od lat jestem niepełnosprawna i przez wiele lat nie mogłam znaleźć pracy, bo nikt nie chciał przyjmować takich osób jak ja. Byłam zbędnym ciężarem dla pracodawców. Odkąd zaczęłam pracę zarobkową i pojawił się ktoś, kto mnie docenił stałam się bardziej otwarta, a przede wszystkim poczułam się człowiekiem na prawdę wartościowym i potrzebnym. Moja praca, którą wykonuję jest bardzo pozytywna i zarazem odpowiedzialna. Mogę się w niej spełniać w miarę moich możliwości w stu procentach.

 4. Dzięki uzyskaniu u was pracy mogę zarabiać na siebie i się utrzymywać,nie jestem ciężarem w oczach innych.Bardzo cieszy mnie podejście pracodawców do osób takich jak ja.Teraz jestem bardziej otwarty i komunikatywny,staram się wykonywać powierzoną mi pracę w 100%. Uważam że danie oferty pracy osobie niepełnosprawnej to coś więcej niż możliwość zarabiania,to pomoc w zwalczaniu swoich słabości.

 5. Jestem naprawdę szczęśliwy, że udało mi się znaleźć u was pracę. Teraz już nie muszę żyć na garnuszku rodziców, tylko mogę się usamodzielnić i samemu zarabiać pieniądze. Dziękuję!

 6. Od urodzenia nie jestem w pełni sprawna- nie mam lewej dłoni. To bardzo dobrze, że takie portale jak wasz istnieją. Jest to szansa dla niepełnosprawnych osób takich jak ja.

 7. Od zawsze wiedziałem, że będzie mi pod górkę jednak z niczego nie chciałem rezygnować. Studiowanie dla chłopaka na wózku to podwójnie trudne wyzwanie. U Was znalazłem pracę- dziękuję!

 8. szukałem pracy w wielu miejscach i nie jest latwo. Pelnosprawnym jest ciezko, a co dopiero nam… mam wyzsze wyksztalcenie, jestem inzynierem. Dopiero tutaj m sie udalo:)

  doświadczony
 9. nie było łatwo, ale dzięki GK Specjał się udało. Jestem informatykiem i choć mam dobre kwalifikacje to nie było łatwo, większość firm w których pracowałem wcześniej np nie miała windy. Dla człowieka, który od urodzenia porusza się o kulach było to nie do wyobrażenia. Teraz pracuję w dobrej firmie a pracę znalazłem dzięki tej stronie. Takim osobom jak ja chę tylko powiedzieć, żeby się nie poddawali i życzyć powodzenia!!!!!:)

 10. niepełnosprawną dziewczyną jestem od niedawna…od 3 lat jeżdżę na wózku inwalidzkim, a wszystko przez wypadek samochodowy. Jeszcze trudno mi się otzrąsnąć, bo wszystko pozmieniało się o 180 stopni! jednak szybko muszę wrócić do rzeczywistości, właśnie zaczęłam pracę, którą znalazłam tutaj- póki co jest super, nawet przez chwilę można zapomnieć, że jest się odmieńcem- mam nadzieję, że będzie tylko lepiej!

  Jowita na wózku
 11. chociaz jestem juz blisko czterdziestki to pracowac zacząłem niedawno. Jeżdżę na wózku i jestem programistą. W tej dziedzinie nie ma problemu z pracą, natomiast zdziwiło mnie, ze tak wiele firm jest nieprzystosowanych do przyjęcia takich osób- przede wszystkim jakas dziwna architektura, brak wind, toalet dla osób takich jak ja. Niestety, ale występuje to w wiekszości, Niewiele firm posiada odpowiednie warunki. Moim zdaniem problemem nie jest to, że nie ma pracy dla osób takich jak my, tylko to ze firmy (zwłaszcza te mniejsze) nie spełniają warunków do tego, żeby zatrudnić osoby na wózkach. Pracę znalazłem tutaj i jestem bardzo zadowolony.

 12. pracuje juz ponad rok w firmie…jest spoko….. niestety umowa sie konczy w grudniu ….polecam solidna firma..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KONTAKT

Napisz lub zadzwoń

AKTY PRAWNE

Poznaj swoje prawa

Copyright © 2013 - Specjal-Pracadlaniepelnosprawnych.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone